Bezpłatny Poradnik

11 CODZIENNYCH NAWYKÓW,
które wzmocnią Twoje zdrowie i podniosą jakość życia

Praktykujesz kilka nawyków i od razu widzisz pozytywne efekty? Chcesz się nauczyć sprawdzonych kroków? Do zdrowia, do lekkości, do upragnionej wolności ...

Co zyskasz dzięki 11 Codziennym Nawykom?

11 CODZIENNYCH NAWYKÓW przeznaczone jest dla osób, które

Są przewlekle zmęczone i chcą mieć energię i motywację do codziennego funkcjonowania.

Jeśli jesteś ciągle zmęczona i na nic nie masz siły, krok po kroku zacznij wprowadzać w swoją codzienność 11 Nawyków. Już po kilku dniach regularnego stosowania poczujesz pierwsze pozytywne efekty - więcej energii, ochotę do życia, lekkość i motywację do działania. Codzienny zwykły dzień stanie się niezwykły. Życie zacznie Cię cieszyć!

Czują ociężałość i napięcie, a chciałyby doświadczyć lekkości, rozluźnienia i komfortu.

Nagromadzenia w ciele związane z zastojami oraz z zaparciami wywołują ociężałość zarówno fizyczną, jak i mentalną. To częste dolegliwości, choć rzadko się o nich mówi. Teraz, dzięki 11 Nawykom masz szansę sobie z nimi skutecznie radzić. Gdy ciało zacznie się oczyszczać, Ty poczujesz lekkość i rozluźnienie, a w efekcie komfort życia.

Są zabiegane, a jednak chciałyby zrobić coś dobrego dla siebie i swego zdrowia.

11 Nawyków jest na tyle prostych, że nawet przy bardzo intensywnym trybie życia, możesz je sukcesywnie wplatać w Twój codzienny harmonogram. To da Ci poczucie satysfakcji i wewnętrznego spokoju, że mimo wielu obowiązków, dbasz o siebie i Twoje zdrowie. Przestaniesz się obwiniać i mieć do siebie pretensje, że nic dla siebie nie robisz. Bo robisz!

25 lat

zgłębiania tematu zdrowia

15 lat

praktyki warsztatowej

+12000

przeszkolonych osób

+3000

stworzonych przepisów dla zdrowia

Autorka 11 CODZIENNYCH NAWYKÓW

Anna Krasucka

Mentorka zdrowia i dyplomowany dietetyk leczniczy wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (absolwentka sygnowana przez francusko – niemiecki “Avicenna Instytut”). Prekursorka warsztatów gotowania dla zdrowia – pierwszy cykl poprowadziła w 2007 r. Uznana w 2021 r. przez Twój STYL za jedną z pięciu liderek zdrowego stylu życia wartych naśladowania.

Anna stworzyła Akademię PIĘĆ SMAKÓW (www.piecsmakow.com.pl), w ramach której inspiruje, edukuje i motywuje w zakresie zdrowego i naturalnego stylu życia, w tym odżywiania.

Od prawie 15 lat prowadzi praktyczne warsztaty gotowania, wyjazdy dla zdrowia, szkolenia dla firm, przedszkoli i szkół oraz konsultuje indywidualnie. Stworzyła holistyczne programy skutecznie wzmacniające zdrowie m.in. Oczyszczający oraz Akademię Zdrowia i Witalności.

Anna pracuje głównie z kobietami, które pragną zadbać o siebie i podwyższyć swoją jakość życia. W jej warsztatach i szkoleniach do tej pory wzięło udział ponad 12 tys. osób.

Misją Anny jest wszechstronny rozwój i kreowanie swojego życia tak, by cieszyć się nim oraz inspirować i motywować innych do holistycznego i świadomego dbania o siebie, a przez to tworzenia dobrego świata. Wierzy, że dobrze funkcjonujący organizm jest podstawą harmonii w życiu.

Wartości, którymi się kieruje w w codziennym funkcjonowaniu to Zdrowie, Wolność, Miłość, Rozwój i Otwartość. Jej pasją są podróże, natura i taniec.

Jako ekspert występowała w:

Dzień Dobry TVN, Trójce, PIN, Plus, RDC, Twój Styl, Zdrowie, itd.

Zobacz, czego doświadczyli uczestnicy warsztatów
prowadzonych przez Annę Krasucką

Aniu, dziękuję Ci serdecznie za moce jakimi mnie obdarowałaś. Ta energia, to ciepło, ta wspaniała atmosfera, którą stworzyłaś. Dzięki sile, która emanowała z Ciebie, udało mi się zmienić moje żywienie totalnie. Rzuciłam palenie papierosów, codziennie biegam w lesie, czasem płacząc, czasem krzycząc, czasem mrucząc by wydobyć nagromadzoną energię, codziennie tańczę w stronę słońca. Jest wspaniale. Otwarte serce, otwarta głowa by odnaleźć zaginiony skarb. Dziękuję, że dałaś mi siłę bym zawalczyła o lepszy wspaniały wewnętrzny świat i dalej by rozprzestrzeniać go wśród moich dzieci, męża, przyjaciół, pracowników i wszystkich których spotykam.

Ela z Wrocławia

dyrektor przedszkola

Serdecznie dziękuję Aniu za wszystko. Te warsztaty pokazały mi, że można żyć wolniej, inaczej i bardziej wartościowo. Byłam tak bardzo wycieńczona, że nie chciało mi się żyć i cieszyć czymkolwiek i kimkolwiek. Puściło mnie to wewnętrzne napięcie.
Poznałam ludzi, którzy tak jak ja uważają “że wszystko zależy od nas samych” i dzięki temu wierzę w siebie bardziej. Rozpoczęłam drogę świadomego odżywiania.
Utkwiło mi bardzo w pamięci Twoje “zacznij od już, teraz“. Masz rację, nie ma co tracić czasu na długie wyczekiwanie, trzeba robić “właśnie dziś”. To BYŁA BEZCENNA RADA.
To działa, to cieszy już, teraz, dziś 🙂 to niebywałe ile można już”.
Wielka Twoja dobroć Aniu niechaj wraca ona do Ciebie w zwielokrotnionej formie.

Katarzyna z Poznania

przedsiębiorca

Bardzo dziękuję Aniu za Akademię Zdrowia i Witalności. Jest wspaniała, pełna profesjonalnej i najlepszej wiedzy w tej dziedzinie!!!
Atmosfera i podejście Ani do drugiego człowieka bezcenne!!!
Każdy wykład jest świetny!!! Mój ulubiony to o emocjach i oczyszczaniu.
W bardzo przystępny sposób Anna Krasucka przekazuje nam dużo wiedzy, która zostaje w głowie i bez sprawdzania w notatkach wiem, jak ją zastosować.

Iwona z Warszawy

finanse

Dzięki "11 Codziennym Nawykom" już zawsze będziesz wiedzieć,
jak w lekkości korzystać z każdego dnia.

11 CODZIENNYCH NAWYKÓW, które wzmocnią Twoje zdrowie i podniosą jakość życia

Już prawie masz 11 Codziennych Nawyków... 80%
Otrzymaj Teraz 11 Codziennych Nawyków i wzmocnij się od razu.